POSIEDZENIE RADY IROS FORUM

W czwartek 12.09.2019 roku w Krakowie na Uniwersytecie Jagiellońskim odbyło się Posiedzenie Rady IROs Forum. Tym razem spotkanie miało miejsce w wyjątkowym miejscu . Goście zostali zaproszeni do Collegium Maius, najstarszego budynku uniwersyteckiego w Polsce. Posiedzenie prowadziła Dorota Maciejowska, Przewodnicząca  IROs Forum  2019-2020, Kierownik Działu Współpracy Międzynarodowej UJ.

Przewodnicząca poruszyła bardzo istotne sprawy związane między innymi z przyszłością  IROs Forum, aktywnością sieci, zaangażowaniem uczelni IROs w minionym półroczu, aktywność Komitetu Sterującego, potrzebami i motywacją działań członków Rady,  ale również problemami szkolnictwa wyższego, delegacjami zagranicznymi, legitymacjami studenckimi , współpracą z ESN oraz sposobami przyjmowania studentów na studia częściowe. Członkowie sieci podkreślili jak ważna jest dla nich sieć ze względu na pomoc, dobre relacje oraz przyjaźń między uniwersytetami.

Następne spotkanie odbędzie się 16 i 17 grudnia 2019. Już nie możemy się doczekać kolejnego Posiedzenia Rady IROs Forum!

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie siedzą, tabela i w budynku
Obraz może zawierać: 1 osoba, siedzi, broda i w budynku
Obraz może zawierać: 1 osoba, siedzi, tabela i w budynku

Autor: Izabela Krajewska, Uniwersytet Jagielloński